Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Show
fa: نمایش

en: Hide
fa: پنهان کن

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
