Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Filter
fr: Filtrer

en: Show
fr: Afficher

en: Hide
fr: Masquer

en: - Any -
fr: - Tout -
