Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Filter
he: סינון

en: Show
he: הצג

en: Hide
he: הסתרה

en: - Any -
he: - הכל -
