Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Show
hi: दिखाये

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: - Any -
hi: -कोईभी-
