Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij
