Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Filter
id: Saring

en: Show
id: Tampilkan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: - Any -
id: - Apa saja -
