Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Filter
is: Sía

en: Show
is: Sýna

en: Hide
is: Fela
