Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Filter
it: Filtra

en: Show
it: Mostra

en: Hide
it: Nascondi

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
