Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Filter
ja: フィルター

en: Show
ja: 表示

en: Hide
ja: 非表示

en: - Any -
ja: - すべて -
