Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់
