Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Hide
ku: بشارەوە
