Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Show
lt: Rodyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
