Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
