Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Filter
ru: Фильтр

en: Show
ru: Показать

en: Hide
ru: Скрыть

en: - Any -
ru: - Любой -
