Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Filter
ca: Filtra

en: Show
ca: Mostra

en: Hide
ca: Oculta

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
