Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Show
da: Vis

en: Hide
da: Skjul

en: - Any -
da: - Enhver -
