Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
