Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Filter
et: Filtreeri

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida

en: - Any -
et: - Kõik -
