Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Filter
gl: Filtro

en: Show
gl: Amosar

en: Hide
gl: Agochar

en: - Any -
gl: - Calquera -
