Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Filter
hu: Szűrő

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Hide
hu: Elrejtés

en: - Any -
hu: - Bármely -
