Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
