Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Apslēpt

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
