Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Show
oc: Afichar

en: Hide
oc: Amagar

en: - Any -
oc: - Tot -
