Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Action
ps: چار

en: Filter
ps: چاڼ

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول

en: - Any -
ps: -هر-
