Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Filter
pt: Filtro

en: Show
pt: Mostrar

en: Hide
pt: Ocultar

en: - Any -
pt: - Qualquer -
