Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: - Any -
sl: - Vse -
