Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Filter
sv: Filtrera

en: Show
sv: Visa

en: Hide
sv: Dölj

en: - Any -
sv: - Alla -
