Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Show
ta: காட்டு

en: Hide
ta: மறை
