Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Action
te: చర్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
