Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Show
tr: Göster

en: Hide
tr: Gizle

en: - Any -
tr: - Herhangi -
