Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
