Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Filter
uk: Фільтр

en: Show
uk: Показати

en: Hide
uk: Приховати

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Field Value
uk: Значення поля
