Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Filter
vi: Lọc

en: Show
vi: Hiện

en: Hide
vi: Ẩn

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Field Value
vi: Giá trị trường
