Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць
