Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Show
bo: སྟོན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
