Webform Conditionals Filter (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Filter
fi: Suodatus

en: Show
fi: Näytä

en: Hide
fi: Piilossa

en: - Any -
fi: - Kaikki -
