Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Filter
jv: Saring

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: - Any -
jv: - Sembarang -
