Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj

en: - Any -
pl: -Wszystkie-
