Webform Conditionals Filter (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Filter
ro: Filtru

en: Show
ro: Arată

en: Hide
ro: Ascunde

en: - Any -
ro: - Oricare -
