Webform Confirm Email Address (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்புவதில் பிழை (%from லிருந்து %to க்கு).
