Webform Confirm Email Address (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ
