Webform Confirm Email Address (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: mail
bg: поща

en: From
bg: От

en: Table
bg: Таблица

en: Hours
bg: Часове

en: Results
bg: Резултати

en: Minutes
bg: Минути

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
bg: Грешка при изпращане на имейл (от %from до %to).
