Webform Confirm Email Address (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: mail
eo: poŝto

en: From
eo: De

en: Table
eo: Tabelo

en: Results
eo: Rezultoj

en: Go back to the form
eo: Revenu al formularo

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
eo: Eraro sendante retpoŝton (de %from al %to).
