Webform Confirm Email Address (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: mail
az: poçt

en: From
az: Kimdən

en: Table
az: Cədvəl
