Webform Confirm Email Address (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
uk: Надсилання для цієї форми відсутні. <a href="!url">Переглянути форму</a>.

en: Submissions for %user
uk: Надсилання  %user

en: Your submissions
uk: Ваші надсилання

en: @sid (draft)
uk: @sid (чернетка)

en: All submissions
uk: Усі надсилання

en: Filter submissions
uk: Фільтрувати надсилання
