Webform Confirm Email Address (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக
