Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: User
el: Χρήστης

en: From
el: Από

en: Send
el: Αποστολή

en: Table
el: Πίνακας

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Submissions
el: Υποβολές

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Webform submission
el: Υποβολές Webform

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
el: Σφάλμα κατά την αποστολή e-mail (από %from σε %to).

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Submitter
el: Υποβάλλων
