Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: URL
fa: نشانی

en: mail
fa: فرستادن

en: User
fa: کاربر

en: From
fa: از

en: Send
fa: ارسال

en: Table
fa: جدول

en: Hours
fa: ساعت

en: Results
fa: نتایج

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Webform
fa: فرم ساز

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fa: خطا در ارسال نامه الکترونیکی (از %from به %to).

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس
