Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Edit
is: Breyta

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: URL
is: vefslóð

en: mail
is: póstur

en: User
is: Notandi

en: From
is: Frá

en: Send
is: Senda

en: Table
is: Tafla

en: Results
is: Niðurstöður

en: IP address
is: IP vistfang

en: Confirmed
is: Staðfest

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
is: Villa við að senda tölvupóst (frá %from til %to).
