Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: mail
kk: пошта

en: User
kk: Пайдаланушы

en: From
kk: Кімнен

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Table
kk: Кесте

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
kk: Электрондық поштаны (%from-дан %to-ға) жіберуде қате кетті
